Naša firma poskytuje nasledujúce výrobné postupy a služby:

SÚSTRUŽENIE

CNC riadené 2- a 3-osé sústruhy s poháňanými nástrojmi využívame na výrobu vysoko precíznych a komplexných dielov od priemeru 5mm do 520mm s maximálnou dĺžkou až do 1200mm.

FRÉZOVANIE

Na našich 5-osích vertikálnych obrábacích centrách vyrábame širokú škálu produktov od najmenších rozmerov až po rozmery 500mm x 700mm x 550mm. Frézovanie komponentov s hmotnosťou až 500 kg pre nás nepredstavuje problém.

BRÚSENIE NA GUĽATO

Brúska na guľato nám umožňuje opracovanie obrokov s vysokou mierou rozmerovej presnosti a definovanou kvalitou povrchu s maximálnym priemerom brúsenia do 125mm pri maximálnej dĺžke 500mm.

KONTROLA KVALITY

Kvalita je stredobodom našej pozornosti na začiatku, v priebehu a aj na konci každej výrobnej operácie. Pri realizácii činností preberajú naši zamestnanci rovnakú mieru zodpovednosti ako vedenie spoločnosti, keďže pracujeme s certifikovaným systémom riadenia kvality v zmysle ISO 9001:2016. Naša spoločnosť je oprávnená realizovať prenos značenia kovových materiálov s osvedčeniami podľa EN 10204 – 2.1, 2.2 alebo 3.1 pre účely zabezpečenia sledovateľnosti materiálu. Vystavovanie meracích protokolov, protokolov o prenose značenia materiálov a poskytovanie materiálových atestov v prípade požiadavky zákazníka je pre nás samozrejmosťou.

   Certifikát ISO 9001:2016
   Certifikát na prenos značenia materiálov

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A TEPELNÉ SPRACOVANIE

V spolupráci so spoľahlivými a kvalitnými kooperačnými partnermi zabezpečujeme svojim zákazníkom rôzne postupy ako napríklad žíhanie, zušľachťovanie, vákuové kalenie, indukčné kalenie, cementáciu a kalenie, plazmovú a plynovú nitridáciu, čiernenie, galvanický zinok, zinok-nikel, fosfátovanie, elox a mnohé ďalšie.

SPRACOVATEĽNÉ MATERIÁLY

V rámci nášho výrobného programu dokážeme trieskovo obrábať rôzne druhy materiálov ako:

  • konštrukčnú, cementačnú a automatovú oceľ, oceľ na zušľachtenie, oceľ pre tlakové nádoby
  • nerezovú oceľ
  • bronz, meď, mosadz
  • hliník a jeho zliatiny
  • liatiny
  • dodané výkovky a odliatky
cnc drehen frasen